Hakkımızda

En yeni teknolojilerle beslenen altyapısını ve etkin operasyonel gücünü çözüm odaklı yaklaşımı ile birleştiren Nida Sigorta, müşteri odaklı hizmet anlayışla hareket ediyor. Kurulduğu günden bu yana sektördeki öncü uygulamalara imza atan Nida Sigorta, tüm ihtiyaçlara cevap verecek sigorta çözümleri ve yeniliklere uyum sağlamaktaki hızı ile sektör standartlarının ve toplumumuzdaki sigorta bilincinin gelişimine katkıda bulunuyor. Nida Sigorta, güçlü finansal yapısıyla kendinizi güvende hissetmenizi sağlarken, etkin ve hızlı hasar yönetimiyle de ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda.

Vizyonumuz

Sigortacılık sayesinde insanların yaşamlarını daha iyi bir hale getirmede proaktif ve öncü bir rol oynuyoruz. Sigortacılığın temel unsuruna, bireysel ve kurumsal risklerin yönetilmesi ve azaltılmasına kendimizi adadık. Nida Sigorta aynı zamanda değer yaratmaya da kendini adamıştır. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın yaşamlarını ve gelecekleri bizler için son derece önemli. Nihayetinde, insanların yaşam kaliteleri üzerinde bir etki yaratıyoruz; Varlık, emniyet, tavsiye ve hizmet sağlamak, kısa vadede kişilerin Seçtikleri Yaşam Biçimini iyileştirmede etkili unsurlar.

Misyonumuz

Net avantaj ve faydalara dayalı olarak mantıklı bir şekilde piyasadaki mevcut en iyi teklif için aksiyon almak. Şirketimiz en yüksek performans için çaba harcayarak başarı sağlar. Yerel ve kişisel ihtiyaçlara ve alışkanlıklara göre oluşturulan, değerli olarak algılanan, gerçek bir yaşam gereksinimini veya fırsatını öngören veya karşılayan. Her şeyden önce basit ve ulaşması, anlaması ve kullanması kolay; her zaman ve para için rekabetçi bir değer karşılığında mevcut olan. Şirketimiz koruma, tavsiye ve hizmetten oluşan çekici bir kombinasyonu sunmayı ve bireye/kuruma göre uyarlamayı hedeflemektedir.

Nida Sigorta