İş yeri; tüm girişimcilerin ekmek teknesi, el emeği, sermayesidir. Satış yerleri, bürolar, depolar, atölyeler, imalathaneler, fabrikalar, ardiyeler ve ambarlar bu kapsam içine girerler. Ancak hırsızlık, yangın, su baskını, cam kırılması ya da taşıt çarpması gibi pek çok konuda her an risk altındadırlar. Bu nedenle bir iş yerinde güvenle ve huzurla çalışabilmek için, mutlaka sigorta ile güvence altına almak gerekmektedir.

İş Yeri Sigortasının Önemini Hafife Almayın

İş yerleri günümüz teknolojisi içinde her ne kadar en modern güvenlik önlemleri ile çevrilmiş olsa da, risklerin hiçbir zaman sıfıra inmesi söz konusu değildir. En yaygın sigorta türlerinden biri olan iş yeri sigortası, iş yeri kazası ve diğer yaşanabilecek her türlü olumsuz duruma karşı önceden koruma altına almaktadır.

Neden İş Yeri Paket Sigortası Almalıyım?

İş yerlerindeki mallardan eşyaya, elektronik cihazlardan makinelere, müşterilerinizden çalışanlarınıza kadar tüm taşınır ve taşınmazlarınız Nida sigorta’nın en ekonomik çözümle size sunduğu işyeri paket sigortası ürünüyle güvence altında. Nida sigorta’nın işyeri paket sigortası ile teminat altına alınan yerler; satış yerleri, atölyeler, depolar, fabrikalar, imalathaneler, ambar ve ardiyeler ve özellik arz eden mekanlardır.

iş Yeri Sigortası