Zorunlu Trafik Sigortası Nedir?

Motorlu araç sahibinin zorunlu olarak yaptırması gereken sigorta türüdür. Motorlu bir taşıtın kusurlu olarak üçüncü şahıslara verdiği zararları karşılar. Tazminat ile maddi zararların yanı sıra, kazaya ilişkin tedavi giderleri ve zarar gören kişilerin sakat kalması veya hayatını kaybetmesi halinde kazada zarar gören kişinin ailesine ödeme yapar. Bu tazminat kazada yaşamını kaybeden veya sakat kalan kişinin yaşına, gelirine göre değişiklik gösterir.

Nida’ın Avantajları Nelerdir?

Nida.com trafik sigortası hizmetini verirken; en uygun fiyatları bulmanızı, zamandan tasarruf etmenizi, tarafsız ve objektif sonuçlara ulaşmanızı sağlayan, güvenli ve ek ücret gerektirmeyen sigorta sitesidir. Siz aracınızı ne kadar güvenle kullanırsanız kullanın, başınıza istenmeyen bir kaza gelebilir. Kaza anında karşı tarafa verdiğiniz hasarı karşılayan Trafik Sigortası, yapılması zorunlu bir sigorta ürünüdür. Sigorta süresi sona ermiş veya sigortası olmayan araçlar tespit edildikleri anda trafikten men edilirler.

Nida.com’da Trafik Sigortası Nasıl Satın Alınır?

Anlaşmalı sigorta şirketlerinden anlık olarak alınan fiyatlar ile bu teklifler hazırlanır. Sigorta şirketinin sunduğu en uygun zorunlu sigorta fiyatı üzerine komisyon veya hizmet bedeli eklenmeden teklif aynen sunulur. Sigorta şirketleri sundukları fiyatları kendileri belirlemektedir. Nida.com’dan seçeceğiniz sigorta şirketinin poliçesini anında alabilirsiniz. Poliçe ödemeleriniz seçmiş olduğunuz ödeme seçeneğine göre (peşin ya da taksitli olarak) kredi kartınızdan otomatik olarak gerçekleştirilir. Poliçe prim ödemelerinizi ve taksitlerinizi takip etmenize gerek kalmaz. Paylaştığınız bilgiler korunmaktadır. Bu nedenle verdiğiniz bilgiler internetteki diğer kişiler tarafından görülemez. Kişisel bilgileriniz başkalarıyla paylaşılmaz.

Zorunlu Trafik Sigortası